• 1.png
 • 2.png
 • 3.png
 • 4.png
 • 5.png
 • 6.png

Митний брокер  Київ, розмитнення автомобіля, акредитація в митниці

Митний брокер (посередник) — це юридична особа, що здійснює декларування товарів і транспортних засобів, які переміщуються через митний кордон України, і має ліцензію на право здійснення митної брокерської діяльності, видану спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі митної справи.

Митний брокер "Скіф-Консалтинг" - компанія, яка вже більше 20-и років надає повний комплекс митних послуг, логістики та перевезення вантажів, аутсорсинг ЗЕД, що здійснює митне оформлення в м.Київ та за його межами.

Послуги митного брокера в Україні, митна оцінка, митна консультація

Митне оформлення вантажів в Україні, має свої нюанси. Істотна особливість, характерна для нашої держави, - досить часте внесення поправок і змін до митного законодавства, що стосується питань оформлення вантажів. Це ще більше ускладнює і без того нелегкий процес декларування товарів, і змушує імпортерів постійно тримати руку на пульсі, щоб не допустити будь-яких порушень митних правил і, як наслідок, простоїв вантажу. Кожен суб'єкт ЗЕД, яким доводиться стикатися з необхідністю митного оформлення товару, шукає свої шляхи вирішення даного завдання. Деякі фірми вважають за краще наймати в штат власних декларантів з митного оформлення вантажів, в чиї обов'язки входять всі питання, пов'язані з декларуванням вантажу, проте варіант створення власної митної служби підходить далеко не всім організаціям. Робота з митними органами передбачає участь як мінімум трьох фахівців: митного декларанта, менеджера, який повинен підготувати необхідний пакет документів, і юриста, досконало володіє питаннями митного законодавства. Якщо фірма невелика або тільки починає свою комерційну діяльність, то зміст такої кількості персоналу недоцільно, тому що веде за собою серйозні витрати. Найбільш економічно обґрунтованим варіантом в цьому випадку стане вдатися до послуг митного брокера - організації, що спеціалізується на декларування товару.

Послуги митного брокера (митні послуги) київська компанія "Скіф-Консалтинг" професійно надає з 1993 р. У штаті компанії працюють співробітники з досвідом роботи більше 15 років. Досвідчені співробітники - це головний плюс нашої компанії. Важливу роль має розташування наших філій безпосередньо на основних митних постах, що дозволяє максимально оперативно виконувати митне оформлення (митне оформлення) на замовлення Клієнта.

 

УКТЗЕД / ТН ЗЕД. Класифікація товарів. Підбір коду товару

 

Для успішної розмитнення важливим аспектом є визначення кодів ТН ЗЕД / УКТЗЕД (Український класифікатор товарів зовнішньоекономічної діяльності), що імпортуються або експортуються. Його застосовують для здійснення заходів митно-тарифного і нетарифного регулювання зовнішньоторговельної та інших видів зовнішньоекономічної діяльності, ведення митної статистики зовнішньої торгівлі. Тобто від кодів УКТЗЕД залежить ставка мита і ПДВ, а також застосовуються заходи нетарифного регулювання (отримання сертифікатів, декларацій відповідності, технічних регламентів тощо). Слід зауважити, що в зарубіжних країнах приділяють не настільки велике значення цих кодів. Тому дуже часто виникає невідповідність кодів УКТЗЕД та кодів, які відправники товарів, що знаходяться на території іноземних держав, ставлять для проходження експортного контролю. Надалі це може привести до непередбачених витрат, простою вантажу, а іноді і складання протоколу про порушення митних правил з усіма витікаючими наслідками. Наші фахівці професійно підберуть коди УКТЗЕД, складуть правильний опис товарів згідно з нормами митного законодавства, проінформують про ставки мит, ПДВ і про суму митних платежів.

 

Надання митних послуг - митні платежі. Митне оформлення

 

Далеко не кожна компанія, що здійснює зовнішньоекономічну діяльність, може оперативно і якісно реагувати на виникаючі проблеми, під час перевезення товарів і вантажів через митницю і надати брокерські послуги в Києві. Крім того, постійно змінює законодавство, також створює істотні труднощі при імпорті або експорті, що може спричинити за собою порушення митних правил, і як наслідок, накладення штрафів на суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, а в деяких випадках і арешт вантажу. Тому щоб уникнути таких неприємностей, а також забезпечити швидке проходження вантажу через митницю без жодних проблем, Вам неодмінно знадобиться допомога кваліфікованих митних брокерів, які зможуть здійснити митне оформлення за всіма правилами, без порушень чинного законодавства.

 

Наша компанія Скіф Консалтинг, має значний досвід надання митних послуг, до переліку яких входить:

 • складання зовнішньоекономічного контракту - контракт ЗЕД
 • класифікація товарів - підбір коду товару згідно з УКТЗЕД
 • складання опису товару
 • оптимізація митних процедур
 • розрахунок митних платежів
 • декларування товарів - послуги митного брокера
 • митної оформлення імпорту - розмитнення вантажу
 • митне оформлення експорту
 • отримання дозвільних токументов - сертифікація, висновок СЕС, ліцензування, декларації відповідності технічним регламентам, висновок СБУ, фітосертіфікат, сертифікат походження
 • митна оцінка
 • митна консультація - консультація ЗЕД
 • акредитація в митниці
 • акредитація в службі Держкарантину
 • міжнародні перевезення - логістичні послуги
 • юридичні послуги
 • аутсорсинг ЗЕД
567 +

Підписаних договорів

19454 +

Оформлених декларацій

75070 +

Розмитнених товарів

567 +

Задоволених клієнтів

Київська компанія " Скіф-Консалтинг " надає митно-брокерські послуги з 1993 р Митне оформлення під ключ імпорту експорту. Оперативно, професійно, недорого! 

Досвід роботи. У штаті компанії "Скіф-Консалтинг " працюють співробітники з досвідом більше 15 років, що є дуже важливою перевагою.

Оперативність замовлення. Наші філії знаходяться в безпосередній близькості від основних вантажних відділів митниці, тому ми можемо виконати замовлення клієнта в найкоротші терміни.

Цінова політика. Ціни на послуги нашої компанії, досить демократичні і лояльні для всіх наших замовників. З кожним клієнтом ми готові вести індивідуальну цінову політику і гнучко обговорювати всі фінансові питання.

Девіз компанії:

Ваш вантаж в руках професіоналів!

Митні послуги. Основні напрямки:

Акредитація в митниці

Транспортно-експедиційні послуги

Митне оформлення

 

Отримання дозвільних документів для митного оформлення

Підготовка контрактів, Консалтинг ЗЕД, аналіз, оптимізація первинної документації

 

Чому ми?

Митні послуги "під ключ"

Ми надаємо повний комплекс митних послуг - від підготовки контракту до передачі оформленого товару на складі замовника.

Митне оформлення за 4 години

Митний брокер "Скіф-Консалтинг" гарантовано оформить Ваш вантаж за 4 години з повним пакетом документів.

Електронне декларування товару

Застосування електронного декларування товарів, що дає можливість ефективно виконувати замовлення клієнта на всій території України

Безкоштовна акредитація

Безкоштовна акредитація для постійних клієнтів, безкоштовні консультації

Доставка і розмитнення вантажів з Китаю, Європи, СНД - послуги митного брокера

Професійність митних брокерів на всіх етапах таможенногго оформлення, допоможе вам здійснити оперативну доставку і розмитнення вантажів з Китаю, Європи, СНД, а також в будь-який час зв'язатися з транспортно-експедиційної компанією для залагодження всіх формальностей, які можуть виникнути в процесі імпортно-експортних операцій.
 
Наша компанія, не просто надає високоякісні митні послуги, вона діє професійно, оперативно, законно і точно, щоб Ваші права були дотримані, а на митниці не виникало ніяких проблем при оправці або отриманні дозволених вантажів і товарів будь-якого виду, перелік яких визначено в митному законодавстві України та інших країн.
 
Питання, які так чи інакше, виникають при декларуванні товарів, має ряд нюансів. Їх рішення вимагає особливих знань, кваліфікації і досвіду, якими повною мірою володіє кожен митний брокер "Скіф-Консалтинг"
 
Ціни на послуги нашої компанії, досить демократичні і лояльні для всіх наших замовників. З кожним клієнтом ми готові вести індивідуальну цінову політику і гнучко обговорювати всі фінансові питання.
 
Якщо у Вас з'явилися питання, будь ласка, в будь-який час зв'яжіться з нами за телефонами:

 

 

 

 (044) 247-92-78

 (044) 247-96-28

 (095) 578-51-36

 (095) 578-51-37

 

 

 (063) 247-92-78

 (073) 247-96-28

 (098) 71-88-468

 (066) 127-86-27

 

 skype: skifconsalting

 ua13054@gmail.com